Меню каталогу
Контакти
Ми в соціальних мережах

Про нас

Ви втомилися від старої машини або вона набридла чи потрібні гроші??!!

Бажаєте, потрібно вигідно, швидко та дорого продати свій автомобіль??? Тоді Ви на вірному шляху! Автовикуп відбувається на договірній основі. До Вашої уваги пропонуємо зручний пакет послуг. Викуп авто в будь-якому стані: після ДТП, згорілих, кредитних, битих, технічно несправних, з пробігом.

Швидко та за максимально можливою ринковою вартістю.

Сьогодні ми пропонуємо та здійснюємо максимально вигідний, комфортний, простий та швидкий для власників викуп автомобіля. Ми самі виїжджаємо та оцінюємо. При цьому даємо максимально можливу ринкову ціну на авто. Також, за домовленістю, самі знімаємо його з обліку в сервісному центрі. Коли все дуже терміново, прямо на місці огляду укладаємо договір і робимо розрахунок. Щоб сьогодні швидко дізнатися середню вартість авто, яку Ви можете отримати за нього, достатньо скористатися калькулятором онлайн на порталі нашої компанії. Просто введіть марку, рік випуску авто, його модель, вид КПП, двигун та бажану ціну за якою хочете швидко продати свій авто. Якщо результат, влаштує, можете телефонувати нам по багатоканальному прямому телефону. Якщо ж результат, тобто ціна, влаштує не зовсім, телефонуйте обов'язково і ми обов'язково вирішимо все, що від нас залежить, щоб ціна стала для Вас цікавою.

Безпечна та проста процедура викупу авто.

Всі наші постійні клієнти єдині на думку що платимо ми викуповуючи авто завжди більше, ніж конкуренти, що спеціалізуються на послуги викупу автомобіля. Перевірити це можна просто, через онлайн калькулятор, як описано вище, вивчивши відгуки автолюбителів, ознайомившись з інформацією на нашому сайті. Більшість наших клієнтів автолюбителів кладуть у кишеню гроші за викуплене авто, практично миттєво, протягом 60 - 90 хвилин. Ми гарантуємо високу безпеку угоди з викупу та відповідний комфорт під час її укладання, оскільки займаємося викупом автомобілів вже понад 10 років. Ми впевнені в тому, що тільки абсолютно чесний і вигідний обмін може гарантувати нам реалізовану вже можливість бути в п'ятірці компаній-лідерів на ринку викупу автомобілів. Відповідно ми використовуємо перевірену, просту, відточену часом схему роботи. Отримавши заявку оглядаємо авто у зручному для власника місці – одразу підтверджуємо обумовлену ціну – нотаріально оформляємо відповідну довіреність – передаємо гроші за авто одразу ж після укладення операції з викупу автомобіля.

Секрет бездоганної репутації компанії викупу машин.

У нашому випадку автолюбителю немає жодної необхідності витрачати свій особистий час на процедуру зняття автомобіля з обліку в сервісному центрі, тому що ця довіреність дає право зайнятися цією справою нам. Ми ніколи не використовуємо популярні сьогодні в спеціалізованих компаніях з викупу автомобілів схеми для заманювання автолюбителів, тому відразу озвучуємо саме реальну ціну. Це означає, що вона в онлайн калькуляторі або озвучена телефоном максимально відповідає тій, яка буде видана після огляду автомобіля. Ми різко проти методів психологічного тиску на автолюбителів з метою демпінгового викупу авто по типу: «Тут сильно подряпано, треба обов'язково фарбувати всю машину…» тощо. Ми ніколи не заплутуємо заявами типу: «Потрібна серйозна передпродажна підготовка з обов'язковим поліруванням ціна яких у стільки тисяч віднімається з запропонованої вартості». Ми завжди даємо тільки реальну ринкову ціну за будь-який автомобіль чітко усвідомлюючи, що він не з конвеєра, а вже встиг пристойно поколесити різноманітними дорогами.

Процедура швидкого викупу Вашого автомобіля.

Ми серйозна компанія, яка дорожить своєю репутацією. Усі наші спеціалісти розуміють сучасні реалії. Ми вважаємо за краще не займатися ризикованим продажем, а працювати відкрито і чесно. Ми отримуємо прибуток не на обмані, який полягає в сильному заниженні ціни викуповуваного авто, користуючись незнанням власників, а потім його продажем з «наваром» у сотні тисяч. Ми спочатку заробляємо на хорошому обороті, а для цього самі наводимо викуплений автомобіль у відповідний стан у своєму автомобільному.

Професійне обслуговування!

Все дуже легко і просто, ця процедура займе трохи часу. Вам тільки потрібно повідомити менеджеру марку і модель, рік і стан, а також ще ряд характеристик машини, що продається. Наш фахівець якісно та безкоштовно здійснить оцінку авто, визначивши його ринкову ціну. Ми обіцяємо виплатити 85-95% ринкової вартості автомобіля. Це зручно для Вас, тому що не буде витрат на поїздки по СТО та велика економія часу.

Будьте обережні!

В автомобільному бізнесі дуже багато шахраїв. В наш час більшість людей, які наживають свої статки за рахунок інших людей!!! Ми обіцяємо реальні гроші за ваше авто.

Зателефонувавши до нашого менеджера у зручний для Вас час, Ви можете отримати більш точну та детальну інформацію про викуп Вашої машини. Наші консультанти докладно дадуть відповідь на всі Ваші запитання!

Сума виплачується будь-якою зручною для вас валютою!

Ви хочете продати машину?

У Вас немає часу займатися продажем самостійно?

Вам терміново потрібні гроші?

Телефонуйте нам, і ми вирішимо Ваші проблеми!

Телефонуйте! тел:0674417557 Обов'язково ДОГОВОРИМОСЯ!

Будемо дуже раді з Вами співпрацювати!

Інформація про компанію

Контактна інформація

Контактна особа: Ігор Автовикуп
Сайт компанії: autovykup.net.ua

Загальна інформація

Назва: Автовикуп - Продати автомобіль, після ДТП, згорілий, кредитний, б/у. Терміновий Викуп Машин
Адреса: Україна Харківське шосе 58 г, Київ
Телефон: +38 (067) 441-75-57; +38 (093) 441-75-57; +38 (050) 441-75-57;
© 2013 - 2024 Автовикуп - Продати автомобіль, після ДТП, згорілий, кредитний, б/у. Терміновий Викуп Машин Поскаржитися на зміст
Як створити інтернет магазин з нуля
Сайт створений на платформі UA MarketUA Market