Меню каталогу
Контакти
Ми в соціальних мережах

Нова ера електромобілів: Tesla Model Y

Нова ера електромобілів: Tesla представила Model Y нового покоління

18 лютого 2024 року - Tesla оголосила про випуск оновленої версії Model Y, одного з найпопулярніших електромобілів у світі. Нова модель має ряд значних покращень, які роблять її ще більш привабливою для покупців.

Ось деякі з ключових змін:

  • Більший запас ходу: Нова Model Y Long Range може проїхати до 602 км на одному заряді, що на 41% більше, ніж попередня модель.
  • Швидше заряджання: Нова Model Y сумісна з зарядними станціями Tesla V3 Supercharger, які дозволяють зарядити акумулятор від 10% до 80% за 20 хвилин.
  • Покращений інтер'єр: Нова Model Y має оновлений інтер'єр з більш просторим салоном, новим дисплеєм та покращеними сидіннями.
  • Автопілот нового покоління: Нова Model Y оснащена автопілотом Tesla нового покоління, який має більш широкий спектр можливостей та покращену безпеку.

Ціни на нову Model Y починаються від $58,990 за Standard Range, $64,990 за Long Range і $71,990 за Performance.

Tesla очікує, що поставки нової Model Y розпочнуться в кінці 2024 року.

Ця новина є значною подією для автомобільної індустрії. Нова Model Y робить електромобілі ще більш доступними та практичними, що може призвести до значного збільшення їх популярності.

18 лютого 2024
© 2013 - 2024 Автовикуп - Продати автомобіль, після ДТП, згорілий, кредитний, б/у. Терміновий Викуп Машин Поскаржитися на зміст
Створення сайту
Сайт створений на платформі UA MarketUA Market